O nas

Firma Zeta-Park Sp. z o.o. powstała w 2003 roku, jako spółka celowa, by zrealizować inwestycję mieszkaniową w Ustroniu. Inwestycja objęła łącznie dziesięć budynków, które na stałe wpisały się w architekturę miasta. Zdobywając doświadczenie w zakresie budownictwa oraz zarządzania nieruchomościami, spółka postanowiła kontynuować działalność deweloperską.

Nasz zespół przez kilkanaście lat działalności zdobył wiedzę, pozwalającą nam skutecznie i sprawnie przeprowadzać wszystkie etapy inwestycji budowlanych.
Cieszymy się, że nasze doświadczenie, jakość wykonywanych robót oraz poziom obsługi pozwolił nam zdobyć zaufanie kilkuset Klientów.

Spółka zarządza całym procesem inwestycyjnym, począwszy od nadzoru nad projektem budowlanym, poprzez uzyskanie niezbędnych uzgodnień, dobór firm podwykonawczych, zakup materiałów, nadzór nad zgodnością budowy z przepisami prawa, aż do zakończenia procesu, czyli odbioru budynków przez odpowiednie władze.

Firma jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach pod numerem 157139.
Siedziba mieści się w Katowicach, Al. Korfantego 179B. Szanując jednakże czas Klienta jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem w dogodnym dla obu stron miejscu.