Sosnowiec – nieruchomość inwestycyjna

Opis

Jesteśmy właścicielem nieruchomości inwestycyjnej w Sosnowcu.
Poszukujemy nabywcy, który może zakupić teren wraz z przygotowaną dokumentacją i warunkami zabudowy. Jesteśmy także otwarci na możliwość współpracy w tym zakresie, np. podjęcia się organizacji budowy inwestycji.

Nieruchomość składa się z trzech działek gruntu, połączonych ze sobą i tworzących kształt trapezu. Są zlokalizowane bezpośrednio jednym bokiem do ul. M. T. Kierocińskiej, natomiast w dwóch pozostałych bokach przylegają do nieruchomości zabudowanych Sosnowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej Piast (budynek mieszkalny i wymiennikownia).
Logistycznie nieruchomość jest bardzo dobrze położona. Znajduje się blisko zjazdu z ulicy Piłsudskiego, z której łatwo i szybko dojechać do trasy S68. W pobliżu znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne, kościół oraz tereny rekreacyjne (staw Dawid i rzeka Brynica). Działki stanowią teren płaski, nieutwardzony, 100% uzbrojenia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przedmiotowej nieruchomości.

Dla przedmiotowego terenu ustalono warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla następujących inwestycji:

  • budowa pawilonu handlowego branży spożywczej, odzieżowej, AGD, usługi gastronomiczne, apteka, salon kosmetyczo-fryzjerski, usługi medyczne i biura wraz z infrastrukturą techniczną
  • budowa wielorodzinnego budynku mieszkalnego od dwóch do dziewięciu kondygnacji z ułożeniem kaskadowym, z powierzchnią handlową na parterze oraz dwoma kondygnacjami dziemnego garażu. Dla tej inwestycji planowane jest ponad 8.000 m2 powierzchni mieszkalnej oraz około 300 m2 powierzchni usługowej.

Lokalizacja: Sosnowiec, woj. śląskie, ul. Matki Teresy Kierocińskiej
Powierzchnia terenu: 3.956 m2
Nr działek: 2409, 2411, 2413
Księga Wieczysta: KA1S/00000659/3, KA1S/00046696/8

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Zainteresowała Cię Nasza oferta i chciałbyś otrzymać węcej informacji?

Skontaktuj się z nami