Apartamenty – Ustroń

Opis

Prezentujemy ofertę mieszkań o wysokim standardzie, które powstały w Ustroniu – jednej z najpiękniejszych miejscowości Beskidu Śląskiego. Zespół apartamentów zlokalizowany jest w zacisznym miejscu w odległości 300 metrów od centrum Ustronia. Osiedle składa się  dziewięćiu budynków mieszkalnych oraz jednopiętrowego budynku usługowego. Mieści się na terenie w całości ogrodzonym z zaprojektowaną zielenią, oświetleniem parkingów i dróg dojazdowych, chronionym całodobowo.

W chwili obecnej proponujemy Państwu apartamenty o powierzchni od 49 do 76 m2, z balkonami lub tarasami, których pokoje dzienne skierowane są na strone południową, z widokiem na Czantorię i Równicę.

Zwracamy się do tych z Państwa, którzy poszukują komfortowego mieszkania w Ustroniu lub pragną posiadać wygodny apartament wakacyjno – weekendowy, a także do tych, którzy zakup apartamentu potraktują jako inwestycję kapitałową z możliwością uzyskania dodatkowego dochodu z wynajmowanych lokali.
W naszym przedsięwzięciu postawiliśmy przede wszystkim na jakość i komfort życia.
Osiedle mieści się w centrum Ustronia, w odległosci około 300 metrów od Rynku, otoczone zielenią, schowane między domkami jednorodzinnymi. Z drugiej strony dojazd i dojście est niesamowicie łatwy i szybki.

W pobliżu znajduje się zespół sanatoryjny i Zakład Przyrodoleczniczy z basenami solankowymi, z oferty których korzystać można przez cały rok. Kilkadziesiąt wyciągów narciarskich zlokalizowanych w Ustroniu, Wiśle, Szczyrku i Korbielowie, letni tor saneczkowy, korty tenisowe, oznakowane trasy rowerowe i szlaki turystyczne pozwalają na czynne uprawianie sportu.     Atutem jest łatwy, bezpośredni dojazd drogami szybkiego ruchu do Katowic, Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, Wiednia czy Bratysławy.

Jakość wykonania apartamentów – sprawdzone technologie:

  • Elewacje zewnętrzne: tynk ozdobny, drewno olchowe, kostka granitowa.
  • Ściany konstrukcyjne kondygnacji zewnętrznej – żelbetowe, ceramiczne, ocieplane.
  • Ściany wewnętrzne, działowe – murowane z cegły ceramicznej.
  • Konstrukcja budynków żelbetowa, monolityczna
  • Tynki gipsowe wykonane na mokro.
  • Własna kotłownia gazowa.
  • Instalacje: elektryczna (230V, 380V), telefoniczna, TV, domofonowa.
  • Rozdział energii na poszczególnych piętrach z punktami pomiarowymi

Zainteresowała Cię Nasza oferta i chciałbyś otrzymać węcej informacji?

Skontaktuj się z nami